28 Ocak 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayak öptürmede mutlu son
17 Kasım 2008 Pazartesi 12:21

Ayak öptürmede mutlu son

Türkiye bu boşanma davasını konuşmuştu. Her şey başa sardı ve 'ayak öptürme' davasında aşk galip geldi.

'Karı kocanın arasına girilmez' diyenlerı haklı çıkartan en çarpıcı örnek İzmir'den çıktı. İzmir'de görülen ilginç boşanma davası, Serkan T.'nin eşini affetmesi üzerine mutlu sonla bitti.

Kendisine boşanma davası açan kocasını dayılarına dövdürten kadın, ayaklarının altını zorla öptürtmüştü.

Kararda büyük rolü olan Serkan T.'nin avukatı Gani Engin Ulusoy, yuvanın yıkılmamasına hukukçu olarak çok sevinçli.

AVUKAT ARALARINI YAPTI

Gençlerin birbirlerini sevdiğini, ancak araya giren aile büyüklerinin de yanlış yönlendirmeleri sonucu ailenin tehlikeye girdiğini ve birbirlerine düşmanlık beslediklerini belirten Ulusoy, "Ayak öptürme davasında aşk galip geldi. Aile büyükleri de gençlerin bu kararına saygı duyup destek vermelidir." dedi.

SUÇLU DAYISI VE BABASIDIR

Genç müvekkilinin dövülmesini zorbalık olarak nitelendiren ve olayı savcılığa intikal ettirdiklerini belirten Ulusoy, "Müvekkilim, eşiyle severek evlenmiştir. İlk aylarda aralarında uyuşmazlık başlamış, eşi evi terk etmiştir. Müvekkilim de boşanma davası açmıştır. Bunun üzerine eşi, araya dayılarını sokmuştur. Müvekkilimi önce dayılarına dövdürmüş, ardından ayaklarının altını zorla öptürerek intikam almıştır. Burada suçlu bana göre müvekkilimin eşi değil, dayıları ve babasıdır, çünkü bu gençlere yanlış örnek olmuşlardır. Doğruyu gösterip birleşmeleri konusunda çaba harcamamışlardır. Müvekkilime, birleşmeleri konusunda uyarılarda bulundum. Kendisi de eşini çok seviyordu. Sonunda zorbalık değil, aşk galip geldiği için mutluyum." şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ