07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avrupa Yakasında son ayrılık!
05 Eylül 2008 Cuma 20:08

Avrupa Yakası'nda son ayrılık!

Hümeyra ve Tolga Çevik'in ayrılmasıyla iyice kan kaybeden diziden bir oyuncu daha ayrıldı. Bakın o isim kim?

Önce Hümeyra, ardından Vural Çelik, onun ardından da Tolga Çevik diziden ayrılmıştı. Son olarak Rutkay Aziz de ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Avrupa Yakası'ndan ayrıldığını açıkladı.

Yakında ekranlara gelecek olan 'Gurbet Kuşları' dizisinin başrol oyuncusu Rutkay Aziz "Orada Neler Oluyor" programına katıldı. Aziz, iki projede aynı anda yer almasının doğru olmadığını belirterek, bu nedenle Avrupa Yakası'ndan ayrıldığını söyledi.

Gurbet Kuşları dizisinden teklif geldikten sonra Gülse Birsel ve yapımcı Sinan Çetin ile görüştüğünü söyleyen oyuncu Rutkay Aziz, "İkisini de idare edebilirsin gibi bir yaklaşımda bulundular. Ben iki dizide birden oynamayı doğru bulmadım. Oyuncular biraz dikkat etmeli konsomatris oyuncu haline gelmemeli. Hangi masa davet ediyorsa onu dolaşmamakta yarar var. Avrupa Yakası'nda da çok severek oynadım. Bir farklı bir yolculuğa çıktım, onlara da başarılar dilerim" şeklinde konuştu.

HÜMEYRA DİZİ İÇİN KAYIP

Hümeyra'nın Avrupa Yakası'nda lokomotif isimlerden birisi olduğunu ifade eden Rutkay Aziz, bu ayrılığın dizi için bir kayıp olduğunu vurgularken Gülse Birsel'i de övdü. Aziz, "O kadar sağlam yapısı olan bir dizi ki, orada kimse vazgeçilmez değildir. Bir kişi var ki, o çok önemli. O da Gülse'nin kendisi. Gülse bu işin mimarı. Hakikaten çok özel bir arkadaş. Bir tek Gülse'den vazgeçilmez" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ