12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ataizi, Hiç pişman değilim
06 Ocak 2009 Salı 21:40

Ataizi, "Hiç pişman değilim"

Cumartesi Gecesi Beyoğlu'ndaki Bir Kulüpten Çıkışta Elindeki Şemsiyeyle Muhabirlere Saldıran Hande Ataizi, Yaptığından Pişman Olmadığını Söyledi.

CUMARTESİ GECESİ BEYOĞLU'NDAKİ BİR KULÜPTEN ÇIKIŞTA ELİNDEKİ ŞEMSİYEYLE MUHABİRLERE SALDIRAN HANDE ATAİZİ, YAPTIĞINDAN PİŞMAN OLMADIĞINI SÖYLEDİ.


Geçtiğimiz cumartesi gecesi Beyoğlu'nda bir kulüp çıkışında elindeki şemsiye ile muhabirlere saldıran Hande Ataizi, "Hiç pişman değilim" dedi...

Olayın muhabirler tarafından yanlış aksettirildiğini belirten Hande Ataizi, o gece yaşananları anlattı: "Kapıdan çıktım, fotoğraflarımı çekmeye başladılar. Sesimi çıkarmadım, sonra takibe başladılar. Sanki yanımda başka biri var da takip ediyorlar. 'Çocuklar yeter, tamam, çektiniz, rahat bırakın' diyorum, anlamıyorlar. Çünkü kamera ışığını görünce, bir sürü insan yaklaşıyor. Tek başımayım. Nereden, ne geleceğini bilemezsiniz ki?


Bir türlü derdimi anlatamıyorum. Şemsiyenin altından mitrofon uzatıp saçma sapan sorular sordular yine sustum. En sonunda kulağımın dibinde bir mikrofon görüp, çok acayip bir soruyla karşılaşınca çileden çıktım. Şemsiyem açıktı ve onunla itmeye başladım.

Yine üstüme, üstüme gelince de vurmaya başladım. Açık şemsiyenin darbesiyle ne olur, canları bile acımamıştır. Britney'inki gibi kapalı halde onlara vursaydım, o zaman canları yanardı. Allahtan benim ki açıktı da bir yerlerine bir şey olmadı. Yoksa gerçekten çok öfkeliydim.

14 Ocak'ta Amerika'ya gidiyorum. New York Üniversitesi'nde ingilizce ve oyunculuk eğitimi alacağım. Gider ayak başıma neler geldi. Ama pişman değilim."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ