07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
A.R.O.G çok kötü olmuş
08 Aralık 2008 Pazartesi 14:16

A.R.O.G çok kötü olmuş

Bunu söyleyen Cem Yılmaz'a bayılan bir isim. Aylardır herkesin konuştuğu filmi "çok kötü" bulmuş.

Cem Yılmaz'ın A.R.O.G filmine ilk eleştiri tiyatro sanatçısı Gülriz Sururi'den geldi. Sururi, filmi çok kötü bulduğunu söyledi.

Haber kanalı 24'te Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu Moderatör programının konuğu olan Gülriz Sururi, Cem Yılmaz'ın A.R.O.G filmini izlediğini ve beğenmediğini söyledi.

Sururi, "Dün A.R.O.G filmini seyrettim. Çok kötü. Hiç beğenmedim. Ama Son Padişahı (Osmanlı Cumhuriyeti) çok kusursuz, harkulade değil. Fakat çok doğru, düzgün, çok akıllıca yapılmış proje" diye konuştu.

Her iki filmi izlemeden önce Osmanlı Cumhuriyeti filmi için umutsuz olduğunu, A.R.O.G'dan beklentili olduğunu ifade eden Sururi, Cem Yılmaz'ın GORA isimli filmini de beğenmediğini ancak onun dışındaki iki filmini çok beğendiğini belirtti.

ÇOCUKÇA ESPRİLER VAR

A.R.O.G'u neden beğenmediğine de değinen Gülriz Sururi, şu ifadeleri kullandı:

"Bunu beğenmeyiş nedenim, yani bin yıldan beri neredeyse çocukluğumdan beri seyrettiğim taş devri ya da bugün günümüz Amerikalısının kalkıp da gidip Afrika'nın ilkel kalmış yerlerinde bir maceraya atılması falan... Artık çok çocuk filminden öteye gitmiyor. O taş devrinde çakmağı yeniden bulmak, ateşi yakmak, tekerliği çevirmek falan... Vallaha 'Dünyayı Kurtaran Adam'da Cüneyt Arkın'ı seyretmeyi tercih ederim."

Cem Yılmaz'a bayılan birisi olduğunu ifade eden Gülriz Sururi, başka türlü filmler yapması gerektiğini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ