15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aragonesin akıbeti ne olacak?
14 Ekim 2008 Salı 10:36

Aragones'in akıbeti ne olacak?

Fener'e tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşatan Aragones için karar çıktı. Aragones gidecek mi kalacak mı?

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımının aldığı başarısız sonuçların ardından, teknik direktör Aragones ile yolların ayrılabileceği yönündeki spekülasyonlara, bugünkü yönetim kurulu toplantısında nokta koydu.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki yönetim merkezinde, Aziz Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından, kulübün resmi internet sitesinde bir açıklama yapıldı ve Aragones ile futbolculara verilen destek dile getirildi.

Açıklamada, ''Toplantı sonunda, 10 yıla varan süreç sonunda kulübün büyük emekler harcanarak geldiği noktada yönetimimiz, teknik ekibimiz ve futbolcularımız için yapılan kısa dönemli değerlendirmelerin, geçmişte yaşadığımız tecrübeler ışığında vakitsiz olduğu ve bu noktada yapılacak bazı hareketlerin, durumu daha da kötüleştireceği kanaatine varılmıştır'' denildi.

Geçmişte ve bugün karşılaşılan her türlü sıkıntının, iç bünyede dayanışmayla çözüleceğine inancın tam olduğu vurgulanan kulüp açıklamasında, yönetim kurulu toplantısından çıkan sonuçlar şöyle dile getirildi:

''Toplantıda, yaşanılan her sıkıntıda alınacak kararların, uzun dönemde kulübümüzü istikrarsızlığa sürükleyebileceği ve sadece bu durumu fırsat bilenlere imkan yaratmaktan öteye geçmeyeceği tespiti yapılmıştır. Kurumlardaki süreklilik esasına uygun olarak yapılan değerlendirmeler ve alınan kararlar ışığında, teknik heyet ve sporcularımızla başarılara ulaşılması için tam uyum içinde çalışmaların süreceğine dikkat çekilmiştir. Buradan hareketle, toplantıda, tüm branşlarda başarılı olunması için çalışmalara devam edileceği belirtilirken, Fenerbahçe'nin başarısı için gereken her şeyin eksiksiz yapılacağı da vurgulandı. Atılacak adımlar konusunda tam fikir birliğinin sağlandığı toplantıda ayrıca, kamuoyunda son dönemle oluşan bazı yanlış anlaşılmalar ve sorularla ilgili, önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenlenmesi karara bağlandı.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ