31 Mayıs 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aragones ile Yıldırım kapıştı
10 Ekim 2008 Cuma 14:11

Aragones ile Yıldırım kapıştı

Luis Aragones ile Aziz Yıldırım'ın arası bozuldu mu? Yerli basının yazmadığını İspanyol gazeteci yazdı.

Aragones'in İstanbul'da Türk kebabı keyfi kabusa dönüştü. Aragones'in soyunma odasına girmeye çalışan Yıldırım ile bir kaç haft önce tartıştığı iddia edildi..

İspanyol gazeteci Javier Gomez Matallanas, Matador'da kaleme aldığı “Kebap Luis Aragones” başlıklı makalesinde şunları anlattı:

Luis Aragones güçlü, motive ve kendi yeteneklerine güveni tam. Fenerbahçe iyi başlamadı ama Madridli teknik adam, Türkiye liginde meydan okumak için bilgisine, hünerine ve tecrübesine körü körüne güveniyor. Fenerbahçe'nin vaat edilen transferleri yapmaması ve sakatlara rağmen Luis'in hiçbir mazereti yok.

ESKİ USUL BİR BAŞKAN

Fenerbahçe başkanı kelimenin tam anlamıyla eski usul bir başkan. Soyunma odasında bulunmak istiyor ve Luis Aragones bu konuda mutsuz. Bu yüzden Luis, maçlardan önce karşısında görmekten hoşlanmadığı için birkaç hafta önce başkanla tartıştı.

BATARYALARINI DOLDURDU

Buna rağmen başkanın İspanya'yı Avrupa şampiyonu yapan teknik direktöre güveni devam ediyor. Aragones dün (önceki gün) “İleri gideceğim konusunda eminim” dedi. Lige verilen arada Madrid'e gelen İspanya'nın eski teknik direktörü, çocukları ve torunlarını gördü ve yarın (bugün) bataryalarını şarj etmiş bir şekilde Türkiye'ye dönüp, büyük bir hevesle Türk macerasının başarısızlık yüzünden bitmesini engellemeye çalışacak.

FENERBAHÇE TAKINTISI

İstifa etmeyecek ve multi-milyon dolarlık tazminatını almaya kalkmayacak (6 milyon eurodan daha fazla). Sözleşmesini sonuna kadar tamamlamak istiyor. Arzu ettiği son şey bu sulu ödeme. Takıntısı Fenerbahçe'yi düzeltmek ve maç kazanmasını sağlamak.

KEBABIN TADINI ÇIKARTAMADI

Çünkü son iki ayda Fenerbahçe'de yaşadığı yenilgi sayısı İspanya Milli Takımı'nda son dört yılda yaşadığından daha fazla. Ve bu durum Türk kebabının tadını çıkarmak isteyen Luis Aragones gibi bir galip için kabul edilemez. Son olarak. Luis İspanyol basınına konuşmuyor. Son iki yılda suiistimal edildiğini ve kötüye kullanıldığını hissediyor. Luis'in nedenleri ne olursa olsun saygı göstermeliyiz

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ