09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Annelere ilkyardım eğitimi
26 Şubat 2009 Perşembe 11:53

Annelere ilkyardım eğitimi

Toplantılarını Karacan Point Center'da yapmaya başlayan Marmaris Anneler Kulübü'nün yeni toplantı yerlerindeki ilk konuğu Ahu Hetman Hastanesi'nin ilkyardım ekibi oldu. 2007 yılında kurulan Marmaris Anneler Kulübü geçtiğimiz Cumartesi gününden itibaren ha

Her Cumartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında toplanan anneler konuk ettikleri uzmanların panelleri eşliğinde bilgi alışverişinde bulunup aydınlanıyorlar. Kulüp kurucusu Çağın S.Berme amaçlarının bilinçli annelerle, yarına bilinçli bireyler yetiştirmek olduğunu belirtti.
Geçtiğimiz Cumartesi günü Karacan Point Center'de toplanan Anneler Kulübü'nün konuğu ise Ahu Hetman Hastanesi Eğitim Koordinatörü Dr.S.Ayla Albayrak oldu. Albayrak slayt gösterisi eşliğinde annelere ilkyardım eğitimi verirken, Paramedik Fatih Erşahin ise getirilen maket üzerinde gerekli ilkyardım uygulamalarının nasıl yapılacağını gösterdi.
Çağın S. Berme Ahu Hetman Hastanesi ve eğitim veren ekibe teşekkür etti ve “Maalesef pek çoğumuz karşılaştığımız tehlikeler ve kazalar karşısında nasıl bir ilkyardım uygulamasında bulunacağımızı bilmiyoruz. Evlerimizde bile birçok kaza riski ile yaşıyoruz. Özellikle çocuklarımızın karşılaşacağı bir çok tehlike söz konusu. İşte bunların neler olabileceğini ve bir ilkyardım ekibi gelene kadar evde neler yapabileceğimizi öğrenmek gerçekten çok faydalı oldu annelerimiz için. Tüm anneleri Cumartesi günleri Karacan Point Center'daki toplantılarımıza bekliyoruz” dedi.
Anneler Kulübü ile bağlantı kurmak için marmarisannelerikulubu@hotmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ