11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anneler Kulübü’nden örnek davranış
01 Mayıs 2009 Cuma 11:43

Anneler Kulübü’nden örnek davranış

Anneler Kulübü, 23 Nisan Çocuk kıyafetleri kermesinden elde ettiği 902.- TL yi Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Marmaris Şubesi'ne bağışladı. Bağışlanan paranın, vakfın, Muğla Üniversitesi'nde okuttuğu burslu öğrenciler için harcanacağı açıklandı.

Çağın Berme'nin kurcusu olduğu Anneler Kulübü, 23 Nisan'da Netsel Marina'da kermes düzenlemişti. Kulüp, kermesten elde ettiği 902 TL'lik geliri, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Marmaris Şubesi'ne bağışlamayı kararlaştırdı. Çağın Berme, söz konusu parayı dün öğlen saatlerinde gittiği Vakıf Şubesi'nin Başkanı Yasemin Tümer'e teslim etti. Şube gönüllüleri de kendilerinde bağışta bulunan Çağın Berme'yi misafir edip, çay ve kendi elleriyle hazırladıkları pastaları ikram etti. Berme, ileride de kermesler düzenleyip, elde edecekleri geliri, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olan kurumlara bağışlamayı planladıklarını söyledi.
Yasemin Tümer de, “Anneler fedakar olur. Anneler Kulübü'nün bu davranışı da buna en güzel örneklerden biri. Kendilerini bu duyarlılıklarından ötürür kutluyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ