25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Andrei Lucas’ın “Story”sinin ön izlemesi yayınlandı
06 Kasım 2018 Salı 22:02

Andrei Lucas’ın “Story”sinin ön izlemesi yayınlandı

Londra’da yaşayan genç şarkıcı Andrei Lucas, sosyal medya hesabı ve Youtube kanalında yeni çıkardığı "Story" adını verdiği şarkısının klibinin ön izlemesini yayınladı.

Şarkı 2018 yılının sonuna doğru serbest bırakılacak ve Andrei Lucas tarafından yazılacak. İlk uzun metrajlı single Heart On My Sleeve'in ardından Andrei Lucas 2019'da yeni müzik yayınlamaya hazırlanıyor. Andrei Lucas ayrıca 2017 yılında yazdığı Heart On My Sleeve'ı da yayınladı. Genç şarkıcının “Story”si, Niall Kearney tarafından Andrei Lucas ile birlikte üretildi ve Spotify ve Itunes'te dünya çapında yayınlanacak. Andrei Lucas, videoyu Temmuz ayında filme çekti ve klibin ön izlemesi Youtube kanalında ve instagram hesabı @enslucas'ta mevcut. Andrei Lucas, genç insanlar ve akıl sağlığı için hayır kurumları etrafında dönen projeler üzerinde çalıştı. IAmWhole.org kampanyasının bir parçası olmuş ve gençlerin her zaman akıl sağlığına dikkat etmeleri gerektiğine inanıyor.

 İşte yeni çıkan "Story"nin linki: https://www.youtube.com/watch?v=hk4J9B7-V0E&feature=youtu.be

113d0f37-ded7-4041-aa51-a55e09bbbe19.jpg

Andrei Lucas has just released on his social media platform and on his Youtube channel a preview of his upcoming single entitled "Story:.

The song will be released towards the end of the year 2018 and is written by Andrei Lucas. Andrei Lucas has also released Heart On My Sleeve written by him in 2017.

The upcoming single entitled "Story" was produced by Niall Kearney in collaboration with Andrei Lucas and will be released worldwide on Spotify and Itunes.

Andrei Lucas filmed the video in July and the preview of the clip is available on his youtube channel and instagram account @enslucas.

 İşte yeni çıkan "Story"nin linki: https://www.youtube.com/watch?v=hk4J9B7-V0E&feature=youtu.be

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ