01 Haziran 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALKIŞA ŞAYAN BİR KONSER.
25 Şubat 2014 Salı 16:27

ALKIŞA ŞAYAN BİR KONSER.

Vedat Çetinkaya Bakırköy Cumhuriyet Korosu, TSM sevenlerine, 2014 yılının ilk konserini 30 Ocak ta, Şişli Kültür Merkezi’nde başarıyla verdi.

TSM'nin kıymetli sanatçısı Vedat Çetinkaya yönetimindeki konserin sunumunu ünlü TRT sunucusu Mustafa Yolaşan’ın yapması konsere ayrı bir lezzet kattı. Değerli keman sanatçısı ve orkestra yöneticisi TALAT ER ve yönetimindeki Türk Sanat Müziği saz ekibi son derece başarılı bulundu. Sevilen sanatçı Tuğçe Pala, Gökhan Sezer, Rüstem Avcı ve Şişli Belediye Başkan yardımcısı Kahraman Eroğlu nun konuk olarak katılıp sahne aldıkları konserde, Tuğçe Pala ve eşinin ,Tuğçe Pala ve Mustafa Yolaşan’ ın düetleri çok beğenildi.

uui2.jpg

Bu alkışa şayan konserde, birbirinden güzel koro ve solo şarkılar seslendirildi. Koristlerden Em.Albay Hasan Bağsız’ ın sevilen sesi ve yorumuyla okuduğu şiir dinleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Güftesi ve bestesi Vedat Çetinkaya’ ya ait olan” Sensiz inan günlerim gecelerim geçmiyor, Kalbim bir başkasını yar olarak seçmiyor “ adlı şarkı izleyiciler tarafından çok beğenildi. Değerli sanatçı Vedat Çetinkaya’nın eşine ender rastlanan nevi şahsına münhasır ses ve yorumuyla, dinlenmezse olmaz “Türk’üm ne mutlu bana! “ adlı şarkı her konserde olduğu gibi yine ayakta alkışlandı.

Keyifli ve ikincisinin mayıs ayı içerisinde yapılması düşünülen bu sanat etkinliği , ruhlara şifa gönüllere cila oldu.

 

YORUMLAR
Teşekkür
Vedat Çetinkaya
Derneğimizin başarılı bir konserini : Lütfedip haber yapan ve büyük puntolarla sanatseverlere duyuran Gündem gazetesine teşekkürü borç bilirim ...Haberi gazeteye ileten arkadaşıma ( Hem şehrim olur ) Habere değer veren yazı işleri md. ne ve emeği geçen tüm dostlara sevgi ve saygılarımı gönderiyorum ....
05 Ekim 2014 Pazar 23:34
85.96.50.54
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ