07 Haziran 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alım heyetleri, ayakkabı sektörünü memnun etti
11 Ocak 2014 Cumartesi 19:33

"Alım heyetleri, ayakkabı sektörünü memnun etti"

İZFAŞ Genel Müdürü Örs: - "50'yi aşkın profesyonel ziyaretçinin fuarı gezmesi, katılımcı firmaları memnun etti. Görüşmeler, iş adamlarının tanışmaları için çok faydalı oluyor

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. AŞ (İZFAŞ) Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, 35'incisi düzenlenen Ayakkabı Yaz İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı'nı 50'yi aşkın profesyonel alıcının ziyaret etmesinin katılımcı firmaları sevindirdiğini bildirdi.

Örs, yaptığı yazılı açıklamada, Azerbaycan, Fas, Filistin, Gürcistan, İsrail, Irak, Romanya, Ürdün, Yemen, Yunanistan'dan gelen alıcıların fuarda önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiğini belirtti.

Fuardaki görüşmeler sonrasında alıcıların fabrika ziyaretleri gerçekleştirerek bayilik talebinde bulunduğunu kaydeden Örs, alım heyetlerinin konaklama ve transfer ulaşım giderlerinin İZFAŞ tarafından karşılandığını aktardı.

Fuarın en önemli etkinliklerinden birisinin alım heyeti olduğuna dikkati çeken Örs, "50'yi aşkın profesyonel ziyaretçinin fuarı gezmesi katılımcı firmaları memnun etti. Görüşmeler, iş adamlarının tanışmaları için çok faydalı oluyor. İş görüşmelerinin meyvelerinin fuardan sonra daha da iyi alınacağını düşünüyoruz" ifadesini kullandı.

Fuarların ticari işbirliğinin artırılması ve ihracat bağlantıları kurulmasında katılımcı ve ziyaretçiler arasında önemli bir köprü olduğuna işaret eden Örs, iş bağlantıları için önemli fırsat sunan alım heyeti programı ile Türk ayakkabı pazarının güçlendirilmesinin hedeflendiğini vurguladı.

Muhabir: Ali Riza Karasu
Yayınlayan: Kemal Kaymak

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ