18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Ali İhsan GEZGİN: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
09 Ocak 2019 Çarşamba 17:26

Ali İhsan GEZGİN: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı - Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan GEZGİN, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı…

Basının, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında geldiğini ifade eden Başkan GEZGİN, mesajında şunları kaydetti:

“Basın, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir. Bu yönüyle demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir.

Yazılı, işitsel ve görsel kanallar aracılığı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile kurumlar ve sivil toplum örgütleri arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir. İlçemizdeki basın-yayın çalışanlarının bu sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmaların ilçemizin her alanda başarıya ulaşmasında büyük katkı sağlayacağına inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; ilçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, dergi, internet gazeteleri ve haber ajanslarının temsilcileri başta olmak üzere üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle görev yapan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutluyorum. Gece-gündüz demeden, günün her saatinde, mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan tüm basın mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ