15 Aralık 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti Muğlada görev bölümü yaptı
20 Şubat 2018 Salı 14:27

Ak Parti Muğla'da görev bölümü yaptı

10 Şubat Cumartesi günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleştirilen Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresinin ardından il yönetimi ilk toplantısını il başkanı Kadem Mete başkanlığında gerçekleştirdi.

2017 yılının da değerlendirmesinin yapıldığı toplantıya ilişkin İl Başkanı Mete şu açıklamalarda bulundu.

İl Kongremizi Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım Beyefendinin katılımları ile gerçekleştirmiştik. Kongremizin ardından yönetim kurulu, il disiplin kurulu, il demokrasi ve hakem kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik.

İlk toplantımız olması sebebi ile geçen yıl yapılan çalışmalarımızı değerlendirdik. Yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerimizi paylaştık. Ayrıca toplantımızda görev dağılımını yaparak il yürütme kurulumuzu belirledik.

Böylece ,Siyasi ve hukuki işler başkanlığı görevine Çağrı Alper, Teşkilat Başkanlığı görevine Şadi Pirci, Seçim İşleri Başkanlığı görevine Mustafa Çelebi, Tanıtım ve Medya başkanlığı görevine Can Çimen, Dış İlişkiler başkanlığı görevine Ethem Yiğit, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler başkanlığı görevine Mustafa Karataş, Ekonomi İşler başkanlığı görevine Onur Turgut, Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine Müzeyyen Mine Artun, Mali ve idari işler başkanlığı görevine Şenol Aldağ, Yerel yönetimler başkanlığı görevine Ziya Ercan, AR-GE başkanlığına Mertcan Güngör, İnsan hakları başkanlığı görevine Fatih Ölemez, Cevre Şehir ve Kültür Başkanlığı görevine Yurdanur Uzun, İl sekreterliği görevine Barış Eğilmez getirildi.

“İlçe Koordinatörleri Belirlendi”

Yürütme kurulumuzun yanı sıra ilçe koordinatörlerimizi de belirledik. Buna göre Bodrum ilçe koordinatörümüz Hamza Akercan, Dalaman ilçe koordinatörümüz Sinan Acar, Datça koordinatörümüz Tamer Uzun, Fethiye koordinatörümüz Mehmet Tan ,Köyceğiz koordinatörümüz Nasuh Kanat, Kavaklıdere koordinatörümüz Uğur Vural, Ula koordinatörümüz Yusuf Demirci, Marmaris koordinatörümüz Mehmet Ayhan, Menteşe koordinatörümüz Seyitnur Gün, Milas koordinatörümüz İsmail Baykal, Ortaca koordinatörümüz Hasan Hüseyin Avcıoğlu, Seydikemer koordinatörümüz Hüsrev San, Yatağan koordinatörümüz İsa Gün oldu. dedi

İl başkanı Mete “Muğla’mızı Ak Belediyecilikle Tanıştıracağız”

Ak Partide görevler birer emanet bilinci ile ve vatandaşa hizmet edebilme gayesi ile verilir. Bizler de bu anlayış hareket edeceğiz.İnşallah tüm teşkilat mensuplarımızın çalışmaları ve Muğlallı hemşehrilerimizin gayretleri ile 2019 da Muğla’mızı Ak Belediyecilik ile buluşturacağız dedi .

Mete son olarak şunları ifade etti. “Başta il yönetim kurulu arkadaşlarım olmak üzere Teşkilatımızın her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza 2019 yolunda kolaylıklar diliyorum. Başarının yolu birlik ve beraberlikten geçiyor. Bir ve beraber olacağız. Biz biliyoruz ki Ak Parti Muğla’da başarıya ulaşırsa bu başarı tüm teşkilatımızın , dolayısyla Muğla’mızın başarısı olacaktır. dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ