21 Şubat 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti Muğla İl Gençlik Kolları’ndan kan bağışı
31 Ocak 2018 Çarşamba 12:58

Ak Parti Muğla İl Gençlik Kolları’ndan kan bağışı

Ak Parti Muğla İl gençlik kolları Afrin Operasyonunda olası bir ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışında bulundu. İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen kampanyaya gençlik kollarının yanı sıra kadın kolları, parti yöneticileri ve vatandaşlar katı

Ak Parti Muğla İl gençlik kolları Afrin Operasyonunda olası bir ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışında bulundu. İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen kampanyaya gençlik kollarının yanı sıra kadın kolları, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

İl gençlik kolları başkanı Cengizhan Güngör yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Bilindiği gibi Mehmetçiğimiz Afrin’de şanlı tarihimize yeni bir sayfa eklemek, mazlumun yanında olmak , ülkemizin ve milletimizin güvenliğini sağlamak adına bir operasyon gerçekleştiriyor. Millet olarak dualarımızla Mehmetçiğimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bu gün gençlik kolları olarak istedik ki olası ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışında bulunalım. Kızılay yetkililerimizle görüştüğümüzde ülke genelinde kan ihtiyacının olduğunu ve bu çalışmanın çok yerinde olacağını öğrendik.  Böyle bir çalışma başlattık. Gençlik kollarımızın öncülüğünde ve tüm vatandaşlarımızın katılımlarıyla yapılan kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyor, Rabbimden Mehmetçiğimize başarılar niyaz ediyorum . dedi

İl başkanı Kadem Mete ise “Ak Gençlik her zaman olduğu gibi yine örnek bir davranış sergilemiştir. Mehmetçiğimiz adına yapılan ve ihtiyaç sahibi herkese ulaştırılmak üzere Kızılayımıza  kan bağışında bulunuyoruz. Rabbim Mehmetçiğimizin ve bu operasyonda görev alan tüm görevlilerimizin yanında olsun. Onlar mazlumun duasını almak, milletimizi ve devletimizi korumak adına oradalar. Bizler onların başarıları ile gurur duyuyor,  her zafer haberini aldığımızda mesut oluyoruz.  Şimdilik elimizden gelen kan bağışında bulunmaktır. Yeri ve zamanı geldiğinde de canımızı bağışlamaya hazırız. Gençlik kolları başkanıma ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.

Kan bağışı kampanyası İl Başkanlığı binasında saat 18.30’a kadar partililerin ve vatandaşların katılımları ile devam etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ