04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığına Osman Gökmen Atandı
11 Mart 2020 Çarşamba 15:51

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı'na Osman Gökmen Atandı

Ak Parti’de Ömer Özmen’in Aralık ayında ilçe başkanlığı görevini bırakmasının ardından ilçe başkanlığına Osman Gökmen atandı.

Ak Parti’de Ömer Özmen’in Aralık ayında ilçe başkanlığı görevini bırakmasının ardından ilçe başkanlığına Osman Gökmen atandı. 

Yaklaşık bir aydan bu yana birçok ismin adı Ak Parti İlçe Başkanlığı için gündeme gelmişti. Ömer Özmen’in görevi bırakması sonrası İlçe Başkanlığı görevini ise Özmen’in yardımcısı İlbey Koca yürütmekteydi. 

Yapılan değerlendirmelerin ardından Ak Parti Genel Merkezi, Osman Gökmen’i Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı olarak atadı. Ocak ayı başında Muğla Koordinatörü İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Bodrum İlçe Başkanlığında; ana kademe, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanlarının katıldığı bir değerlendirme toplantısı ve adaylarıyla görüşmeler gerçekleştirmişti. Yapılan görüşmelerde genel merkezin ortaya koyduğu aday kriterleri arasında; yerel, üniversite mezunu, parti kültürünü tanıyan, sosyal ve iş hayatının içerisinde deneyimli olması gibi kriterler dikkat çekmişti. Belirlenen adaylarının Ankara’ya çağrılmasıyla son aşaması da gerçekleşen AK Parti Bodrum İlçe Başkanı belirlenme süreci, Osman Gökmen’in atanmasıyla son buldu. 

Osman Gökmen Kimdir?

Osman Gökmen, 10 yıl boyunca Yalıkavak Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürülüğü, 5 yıl boyunca da Bodrum Belediyesi Sosyal İşler sorumluluğu görevini yürüttü. Belediyeden ayrıldıktan sonra bir süre MUÇEV Genel Koordinatörü olarak görev yapan Gökmen, aynı zamanda Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu üyesidir. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ