11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Adaylarını açıkladı
02 Şubat 2009 Pazartesi 23:40

AK Parti Adaylarını açıkladı

Merakla beklenen AK Parti Marmaris Belde Belediye başkan adayları açıklandı.


Parti binasında yapılan basın toplantısıyla AK Parti'nin Belde Belediye Başkan adaylarının Armutalan'da Uysal Avcı, İçmeler'de Osman Ekinci, Beldibi'nde Şaban Yıldırım, Turunç'ta Mustafa Can ve Bozburun'da Mehmet Bozdemir olduğu duyurdu.


Toplantıya katılan Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, ''Muğla genelinde partimize başvuruda bulunarak aday adayı olan 150 kişi arasından adaylarımızı belirlemek kolay olmadı. Aday adayı olup da aday gösterilmeyen arkadaşlarımızın hiçbirisinde kırgınlık yada küskünlük olmamıştır. Aday olamayanlar aday olan arkadaşlarının arkasında kenetlenmiştir. Sayın Genel Başkanımız adayları tek tek inceleyerek 25 kritere göre belirlemiştir'' dedi.
Konuşmasında dünyada yaşanan ekonomik krize de değinen Hıdır, krize rağmen Türkiye'de Dolar'ın çok yükselmediğine ve faizlerin düşmeye devam ettiğine işaret etti.
Hıdır, ''Türkiye'de 9 milyon işçinin sadece 250 bini işini kaybetti. Bu da yüzde 7'lik bir orandır. İnsanlar hala işyerlerini açıp günlük ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanabiliyorsa ülkede her şeyin kötü gittiğini söylemek haksızlık olur'' diye konuştu.
Basın toplantısının ardından Milletvekili Hıdır, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan adayları ve kendilerini desteklemeye gelen çok sayıda partili hatıra fotoğrafı çektirdi.


YORUMLAR
zeki erensiz (?????????)
hasan engin
sayın ak parti yöneticileri zeki erenin size gelmesi parti için büyük onurdu ama malesef değerlendiremediniz.ve içmeleri yine eski kaderine terk ettiniz bende bu sezon sonu içmeleri terk edeceğim(çok ama çok sevdiğm içmeleri.19 yıldır esnaflık yaptığım içmeleri.bize hayırlı olsun demek düşer.BU NASIL ARAŞTIRMA .KADEM BEY .saygılarımla.
06 Şubat 2009 Cuma 10:07
85.107.136.100
......
BELDİBİLİER..
BELDİBİ İÇİN ELBETTEKİ HAYIRLI OLACAK ŞABAN BAŞKAN HANGİ PARTİDEN ADAY OLURSA OLSUN GARANTİ BİR İSİMDİR.ADAM GİBİ ADAMDIR VE ADAM GİBİ ADAM BİR GEÇMİŞİ VARDIR.MARMARİS İÇİNDE HAYIRLISI OLACAKTIR ÇÜNKÜ DOĞAN BEYDE ÇOK SAYGIN VE BU MEMLEKET İÇİN ÇOK ŞEY YAPMIŞ BİRİDİR.A. IŞIK SN BELDİİBİNE YENİ GELMİŞ BİRİSİSİN ÇOK FAZLA GEÇMİŞİ BİLEMEZSİN ONUN İÇİN ÖYLE KARŞIDAN ATIP TUTMA!! ŞABAN BEYLE BİRLİKTE HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLACAK.
04 Şubat 2009 Çarşamba 14:12
88.241.215.81
yazık oldu
a.ışık
içmeler ve beldibi geçmiş olsun,turunç ve bozburun hayırlı olsun,armutalan ve marmaris ortada hayırlısı olsun selamlar.
04 Şubat 2009 Çarşamba 10:02
212.175.115.221
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ