20 Haziran 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Afyonkarahisar'ın tanıtımı için kent rehberi oluşturuldu
27 Kasım 2013 Çarşamba 14:23

Afyonkarahisar'ın tanıtımı için "kent rehberi" oluşturuldu

 Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan "Afyonkarahisar'ı Bir de Bizimle Keşfedin" isimli proje kapsamında kent rehberi oluşturuldu

Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan "Afyonkarahisar'ı Bir de Bizimle Keşfedin" isimli proje kapsamında kent rehberi oluşturuldu.

Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, valilik tarafından Zafer Kalkınma Ajansı'na 2013 yılı doğrudan faaliyet destek programına sunulan projenin, ajans tarafından desteklenmeye değer bulunduğu ifade edildi.

Toplam 380 sayfadan oluşan kent rehberinin içeriğinde Afyonkarahisar'ın başta tarihi ve turistik yerleri olmak üzere, şehrin kültürü, mutfağı, termal merkezleri, anıt ve şehitlikleri, bitki örtüsü, doğal güzellikleri, konaklama imkanları gibi başlıkların yer alacağı belirtildi. Tüm başlıkların resimlerle desteklendiği rehberde ayrıca Afyonkarahisar merkezde ve ilçelerde düzenlenen şenliklerin de bilgilerine de yer verildiği kaydedildi.

www.afyontanitim.com adresli internet sitesinin de kurulduğu ifade edilen açıklamada, aynı içeriklerin burada da yer alacağı aktarıldı.

Afyonkarahisar tanıtım rehberinin Türkçe ve İngilizce olarak hazırlandığı bilgisine yer verilen açıklamada, projenin Afyonkarahisar'ın sahip olduğu marka değerleri tanıtmada çok büyük katkı sağlayacağı kaydedildi.

Muhabir: Ali Kemal Akan
Yayınlayan: Mürsel Çetin

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ