06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adayları tanımak istiyoruz
11 Şubat 2009 Çarşamba 17:56

Adayları tanımak istiyoruz

Atataürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Mukbil Gülkokan, MHP Marmaris Belediye başkan adayı Cemalettin Özdemir'in verdiği konferansa, neden katıldıklarını, konferans aralığında şu sözlerle anlattı.

Yerel seçimler nedeniyle aday belirlemesini tamamlayan, Demokrat Parti ve Demokratik Sol Parti Aday ve Yöneticileri, derneğimizde dahil olmak üzere, tüm sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, politika ve projelerini anlatmışlardır.

Milliyetçi Hareket Partisi adayı Sayın Cemalettin Özdemir ve eşi de derneğimize nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır. Sayın Özdemir bu ziyarette projelerini anlatmak için derneğimizle birlikte diğer dernek ve vakıflara bir toplantı çağrısında bulunmuştur.

Yönetim Kurulumuz tarafından bu çağrıya katılma kararı alınmış olup, logomuzun da kullanımına tarafımdan izin verilmiştir. Toplantı ilanı tarafımızdan yapılmamış olup, toplantıya diğer dernek ve vakıf üyeleri ile birlikte davetli olarak katılmış bulunuyoruz.

Böyle bir toplantıya katılmak istememizdeki amaç, Marmaris'te yaşayan bireyler olarak, ilçenin yönetimine talip olan adayları daha iyi tanımak içindir.

Şimdiye kadar tüzel kişiliğimize yapılan tüm davetler üyelerimize duyurulmuştur. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da derneğimizi ziyaret etmek isteyenlere kapımızın açık olduğunu kamuoyuna saygıyla duyururuz dedikten sonra, 11 Şubat 2009 Çarşamba günü saat 11.00'de de AKP Marmaris Belediye Başkan adayı Ali Doğan Tugay'ın kendilerini dernek binasında ziyarete geleceklerini bildirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ