12 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acardan ilk adım
31 Mart 2009 Salı 19:39

Acar'dan ilk adım

Yerel seçimlerde MHP'den Marmaris belediye başkan adayı olan Cemalettin Özdemir, seçimi kazanan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı makamında ziyaret etti.

MHP ADAYI ÖZDEMİR, BAŞKAN ACAR'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Yerel seçimlerde MHP'den Marmaris belediye başkan adayı olan Cemalettin Özdemir, seçimi kazanan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, ikinci kez belediye başkanı seçilen Acar'ı tebrik eden Özdemir, yeni dönemde başarı dileklerini ileterek, ''Randevu talebi sizden de geldi. Ancak benim ziyaretimin daha uygun olacağını düşündüm. İşin doğrusu da budur'' dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Acar ise ''Geçmiş dönemde Marmaris'e birlikte hizmet ettik. Seçim süreci demokratik bir yarış. Bu yarış içinde zaman zaman ufak sürtüşmeler yaşandı. Ancak şahsınızla ilgili hiçbir zaman kötü bir düşüncem olmadı. Keza diğer ekiplere karşı da kötü düşünceler taşımadım. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Bu sabah DP adayı İzzet Ünsal'ı ziyaret ettim. Demokrasinin güzellikleri bunlar'' diye konuştu.

Marmaris'te daha önce kaymakamlık görevi yapan Özdemir, Zonguldak vali yardımcılığı görevinden istifa ederek belediye başkanlığına aday olmuştu.

YORUMLAR
Ali acara bu yakisir
mehmet huseyin aykal
maramarisin geleceyine hizmet eden eder insanlardan bir kutluyorum basarilarin devamini diliyorum
06 Nisan 2009 Pazartesi 14:41
81.157.241.62
kutlama
sefa dirican
Yeniden başkan seçilen SN.Ali Acar ı kutluyorum ve başarılarının devamını dilerim.

syg.
31 Mart 2009 Salı 23:49
78.177.25.72
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ