13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acar ile Tugay yarışıyor
24 Şubat 2009 Salı 12:49

Acar ile Tugay yarışıyor

Ülke genelinde çok sayıda kişi ve kuruluşların isim haklarını elinde bulunduran Tem Ajans 1 sene öncesinden Doğan Tugay'ın isim haklarını satın almıştı.

Marmaris'te ilklere imza atan, Tem Ajans yerel seçimlerde yine adından sıkça söz ettirmeye başladı. Tem Ajans Müdürü Kürşat Keskin, bazı haber sitelerinde asılsız ve taraflı yapılan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.


Ülke genelinde çok sayıda kişi ve kuruluşların isim haklarını elinde bulunduran Tem Ajans 1 sene öncesinden Doğan Tugay'ın isim haklarını satın almıştı.

AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Ali Doğan Tugay'a, Keskin "Doğan Tugay" domaini bizde istediğin takdirde size verebiliriz" demesine rağmen Tugay'ın akıllı danışmanları "Ali Doğan Tugay" diye bir site yaptırmışlardır. Ama Marmaris halkı tarafından Doğan Tugay olarak bildiğini için, Tugay'ın sitesi yerinde Tem Ajans'ın elinde bulunan www.dogantugay.com adresi tıklanmaktadır. Tem Ajans yetkilileri tarafından. www.gundemgazetesi.net'e yönlendirilen site kamuoyunda geniş yankı buldu. Gündem Gazetesinin sitesine giren okuyucular seçim ilanlarıyla elbette karşılacaklar. Tugay sitemize ilan vermeye kalktı da biz "Hayır mı" dedik...


YORUMLAR
neyı tarıtısıyorsunuz...
vatandas1
1-cumhurıyet elden gıttımı tc de kı sızler laıklık ve cumhurıyet elden gıttı dıyorsunuz..
2-ben akp sozcusu ve yandası degılım ama ne guzel olur hukumetın oldugu bır partıo bld basnı olsa cunku yenı ıs sahası acılır dıye dusnuyorum ve bırde en azından marmarıs yatırım goruru devletten.
3-bakın 3 taen sahamız var kıs turızmı yapamıyoruz belkı onlar gıbı yanına saga sola 3 veya 4 sahada yapılır belkı takımlar gelır.
4-ben bu yuzden oyumu akp vrcegeım belkı marmarıse bıraz yardımı olur..........
27 Şubat 2009 Cuma 11:58
87.226.64.83
isim
tonyukuk
ata kardeşim malesef ismini hak etmiyorsun derhal mahkemeye git ve ismini değiştir o isim sana yakışmıyo. bir öneri ali kemal yakışır mesela.
26 Şubat 2009 Perşembe 10:44
92.44.144.75
ahmetcan@hotmail.com
ahmet can
sayın Ata sevgi ınternette dogan tugay dısında bınlerce kısının ısımlerı tıcarı amaclı alınıp kullanılıyor sakıp sabancınında cola cola nında alındı ve tıcarı amacla satıltı domaını para ıle alıyorsun yasal yollardan.. ve yasal yollardan satıyorsun... türkiyede bir tane dogan tugay yok.. ama bence sen atasevgi.com al :) senınkınıde alırlar on sene sonra bu gidişle marmarıste yılın gazete cıkarmayan tek gazeteci ünvanından sonra ve yılın en güzel soru soran gazteceisi olabılırsın :))) omzuna saiyah cantanı takıpta açılışlara kokteyllere gidip yiyip icmekten başka yaptıgın tek bir şeyi söyle bana kör bıcakla kesiyim kendimi..hahahaha
24 Şubat 2009 Salı 23:19
88.250.198.162
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ