15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acar “Herkesin kapısını çalıp  Manevi destek isteyeceğiz”
27 Mart 2009 Cuma 00:07

Acar “Herkesin kapısını çalıp Manevi destek isteyeceğiz”

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Muhammet Ali Acar, Otogar esnafını ziyaret etti. Başkan Acar, otobüsçüler ve şoförler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Acar “Karşınızda sorunları bilen bir Başkan var. Gelecek dönemde ki yönetimimizle herkes

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Muhammet Ali Acar, Otogar esnafını ziyaret etti. Başkan Acar, otobüsçüler ve şoförler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Acar “Karşınızda sorunları bilen bir Başkan var. Gelecek dönemde ki yönetimimizle herkese örnek olacağız. Muhalefet, İktidar ve Sivil Toplum Örgütleri ile her zaman çalışma içinde olacağız. Herkesin kapısını çalıp manevi destek isteyeceğiz” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve CHP Adayı Ali Acar, Marmaris Otogar esnafını ziyaret etti. Otobüsçüler ve şoförler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Acar, esnafın sorunlarını dinleyerek oy istedi. Ayrıca Acar “Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Marmaris'i hep beraber çok güzel yerlere taşıyacağız. Sizin karşınızda her şeyi yeniden öğrenen bir Başkan yok. Karşınızda sorunları bilen bir Başkan var. Gelecek dönemde ki yönetimimizle herkese örnek olacağız. Muhalefet, İktidar ve Sivil Toplum Örgütleri ile her zaman çalışma içinde olacağız. Herkesin kapısını çalıp manevi destek isteyeceğiz. Tek amacımız huzur ve güven. Marmaris'in tüm dünyaya örnek olmaya çalışacağız. Güzel günleri birlikte göreceğiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ