15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
8 Saat Süreyle İfade Verdi
27 Nisan 2009 Pazartesi 20:33

8 Saat Süreyle İfade Verdi

Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Geçtiğimiz Cuma Günü Cumhuriyet Savcılarına 8 Saat Süreyle Tanık Olarak İfade Verdiğini Belirtti.

Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Geçtiğimiz Cuma Günü Cumhuriyet Savcılarına 8 Saat Süreyle Tanık Olarak İfade Verdiğini Belirtti.Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon soruşturması kapsamında geçtiğimiz cuma günü Cumhuriyet savcıları Zekeriya Öz ve Fikret Seçen'e 8 saat süreyle tanık olarak ifade verdiğini belirterek, “Adalet mülkün temelidir. Ben de tanık olarak görevimi yerine getirdim” dedi.
Özkök 8 saat ifade verdi

Tanık olarak ifadesine başvurulmasının beklenen bir durum olduğunu ifade eden Orgeneral Özkök, şunları söyledi:

“Daha öncede belirtmiştim, böyle bir talep geldi. Cumartesi günü Cumhuriyet savcılarıyla İzmir Adliyesinde bir araya geldik. Bana devam eden soruşturmaya yönelik, ihtiyaçları olan bilgilerle ilgili sorular sordular. Ben de bildiklerimi objektif olarak ifade ettim.”

“Adalet mülkün temelidir. Ben de tanık olarak görevimi yerine getirdim” diyen Özkök, soruşturma devam ettiği için kendisine yöneltilen soruların içeriğiyle ilgili açıklama yapmayacağını bildirdi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ