14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
48 ay taksitle otomobil
14 Ekim 2008 Salı 10:28

48 ay taksitle otomobil

Döviz kurlarındaki artış ve taşıt kredisi faizlerindeki yükselişe rağmen, otoda ilk taksiti öteleme 12 aya çıktı.

Dikkat çeken bu kampanyayı BMW, Land Rover ve Mini markalarının Türkiye temsilcisi Borusan Otomotiv düzenliyor. 19 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek Autoshow Fuarı boyunca Mini satın alanlara ödemeye 12 ay sonra başlama fırsatı sunuluyor.

48 AYDA 505 EURO TAKSİTLE MİNİ
"Siz yıllardır bugünü beklediniz. Biz de 1 yıl bekleriz" sloganı kullanılan kampanya Borusan Otomotiv Finans, Koç Finans ve TEB ile işbirliği ile düzenleniyor. Kampanya Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı Borusan Oto'nun İstanbul, Adana-Mersin ve Ankara'daki showroomlarında geçerli. Kampanya göre tüketici 60 ay vadeli 20 bin Euro kredi aldığında ilk 12 ay ödeme yapmıyor. Daha sonra 48 ay boyunca ayda 505 Euro taksit ödüyor. Tüketici normal kredi kullanmış olsaydı 20 bin Euro'yu 60 ayda 424 Euro eşit taksitlerle ödeyecekti.

1.750 EURO İLAVE
Mini Marka Yöneticisi Funda Ölçer, kampanyanın büyük ilgi gördüğünü, müşterilerin gerek telefon gerekse showroomlara gelip bilgi almak istediklerini söyledi. Kampanyanın böyle bir dönemde gerçekleştirilmesinin kolay olmadığının altını çizen Ölçer, ödemeyi 12 ay ötelemenin belirsizlik yaşayan tüketiciye gelecek güvencesi verdiğinin altını çizdi. Ölçer, 12 ay ödemesiz seçenekte bin 750 Euro kadar ilave bir peşinat söz konusu olduğunu, bunun da içinde bulunduğumuz ortamda bir yıl boyunca hiç ödeme yapmamanın bedeli gibi düşünülebileceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ