15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi
21 Şubat 2009 Cumartesi 19:21

22 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi

Muğla'nın Marmaris, Köyceğiz, Aydın'ın Kuşadası İlçeleriyle İstanbul ve İzmir'de Düzenlenen Eşzamanlı "Söğüt (K)" Adlı Operasyonda 22 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi. Olayla İlgili Gözaltına Alınan 8 Kişi, Sorgulamalarının Ardından Adli Makamlara Sev

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 8 KİŞİ YAKALANDI

Muğla'nın Marmaris, Köyceğiz, Aydın'ın Kuşadası İlçeleriyle İstanbul ve İzmir'de Düzenlenen Eşzamanlı "Söğüt (K)" Adlı Operasyonda 22 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi. Olayla İlgili Gözaltına Alınan 8 Kişi, Sorgulamalarının Ardından Adli Makamlara Sevk Edildi.
Muğla'nın Marmaris, Köyceğiz, Aydın'ın Kuşadası ilçeleriyle İstanbul ve İzmir'de düzenlenen eşzamanlı "Söğüt (K)" adlı operasyonda 22 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan 8 kişi, sorgulamalarının ardından adli makamlara sevk edildi.
Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, Marmaris'e Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden inşaat ve turizm sektöründe çalışmak amacıyla gelen bazı şahısların, uyuşturucu madde getirerek eğlence mekânlarında piyasa sürdüğü ihbarı aldı. Bunun üzerine şebekeyi çökermek amacıyla operasyon başlatıldı. Emniyet ekiplerince 12 aydır sürdürülen çalışma sonucunda Marmaris, Köyceğiz, Kuşadası, İstanbul ve İzmir'de düzenlenen operasyonda H.M.A. (38), S.A. (40), V.Ö. (22), N.K. (31), A.A.A. (39), T.K. (29), R.A. (44) ve A.İ. (22) gözaltına alındı.

Operasyon kapsamında 21 kilo 922 gram esrar maddesi, 7 kök dişi Hint keneviri, 300 gram kenevir tohumu ve bir sahte sürücü belgesi ele geçirildi.

Zanlılar, sorgulamalarından sonra örgütlü olarak uyuşturucu madde ticareti yapma suçlamasıyla adli makamlara sevk edildi.


YORUMLAR
devlet olmayan devlet
ibrahim
ağğğğğğğğğğğ ulen zaten ne olursa garibanlara olur adamlar tırlarla ındırıo devlet denilen şey gormemezlıkten gelıo adamlar 20 kılo yakalatmıs gecmıs olsun yakınlarına allah kurtarsın
25 Şubat 2009 Çarşamba 14:37
85.105.188.68
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ