13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2 Dönümlük arsa bize yeter
25 Şubat 2009 Çarşamba 12:00

"2 Dönümlük arsa bize yeter"

Marmaris'te eğitimde birçok başarının altına imza atan İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, yaptığı açıklamada “ Şimdilik ismini belirtmek istemeyen bir hayırsever, Marmaris ve Beldelerinde bir anaokulu yaptırmayı düşündüğünü söyledi.

Bu sebeple diğer hayırseverlere sesleniyorum. 2 dönümlük arsaya ihtiyacımız var. Hayırseverleri yardıma çağırıyorum” dedi.

Okul öncesi eğitimin önemi her geçen gün daha da önem kazanıyor. Uzmanlar sürekli olarak okul öncesi eğitme dikkat çekiyor. Marmaris'te yapılan çalışmalarla okul öncesi eğitim yüzde doksan oranında artış gösterdi. Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu ve gerekli olduğu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan “Şimdilik ismini belirtmek istemeyen bir hayırsever, Marmaris ve Beldelerinde bir anaokulu yaptırmayı düşündüğünü söyledi. Fakat anaokulu yapılacak bir arsamız yok. Buradan her zaman yanımızda olan eğitime destek veren hayırseverlerimize sesleniyorum. 2 dönümlük arsaya ihtiyacımız var. Biz hayırseverlerimize güveniyoruz. Bu güne kadar hayırseverlerimiz bizi yalnız bırakmadılar. Şimdi de yalnız kalmayacağımızı düşünüyorum. Ayrıca bize yardımcı olan eğitime destek sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ