20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği, Marmarise teşkilatlanmaya başladı
27 Kasım 2017 Pazartesi 14:19

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği, Marmaris'e teşkilatlanmaya başladı

MİDDER Genel Başkanı Serhat ÇAĞ tarafından Marmaris'te teşkilatlanma ve ilçe başkanlığı görevi Erdem ÖZTÜRK'e verildi.
15 Temmuz hain darbe girşiminde gösterilen birlik ve beraberliği sürekli canlı tutmak amacıyla ülke genelinde teşkilatlanma sürecinde olan kısa adı MİDDER olan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği, Marmaris ilçemizde de teşkilatlanmaya başladı.
 
MİDDER Genel Başkanı Serhat ÇAĞ tarafından Marmaris'te teşkilatlanma ve ilçe başkanlığı görevi Erdem ÖZTÜRK'e verildi.
 
 ÖZTÜRK yaptığı yazılı basın açıklamasında şu düşüncelere yer verdi.
 “Derneğimiz MANİSA İlimiz merkezli kurulmuş olup Türkiye geneli il ve ilçelerde teşkilatlarını kurmayı hedefleyen sivil toplum kuruluşudur.
  Amacımız; 15 Temmuz Ruhunu yaşatmak, diri tutmak ve bu demokrasi karşıtı kalkışmaya karşı koyan milletimizin kahramanlığını nesilden nesile aktarmaktır. 15 Temmuz Kanlı Darbe Girişiminde nasıl tek bir vücut olduysak bundan sonrada bir olmak beraber olmak vatan ve millet denince herkesin bir arada olmasına vesile olmak amacıyla derneğimiz kurulmuştur.
 Boğazların düğümlendiği, sözcüklerin kilitlendiği ağızların ve gönüllerin korku İle mıhlandığı bir gecede; ortaya çıkıp yüreklere su serpen, imanlı yürekleri birbirine kenetleyen korkusuzca yiğitçe vatan aşkı İle meydanlara inip kanını döken, şehadet şerbetini içen koca yürekli yiğitlere Receplere, Ömerlere, Mustafalara, Alilere SELAM OLSUN!
 
Bu vesile İle beni göreve layık gören 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Genel Başkanım Sayın Serhat ÇAĞ Bey'e, Genel Merkez Yönetim Kuruluna ve Muğla İl Başkanım Sayın Mücahit AKGÜN Bey'e Teşekkür Ediyorum.” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ