09 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“14 Şubat Siyaset günü”
16 Şubat 2009 Pazartesi 19:02

“14 Şubat Siyaset günü”

14 Şubat Sevgililer gününe bu yıl siyaset damgasının vurdu. Marmaris'te siyasetin renkli simaları, nam^ı diğer Marmaris'in belediye başkanlığına aday olanlar da bu güne el attılar

“14 Şubat Siyaset günü”

14 Şubat Sevgililer gününe bu yıl siyaset damgasının vurdu. Marmaris'te siyasetin renkli simaları, nam^ı diğer Marmaris'in belediye başkanlığına aday olanlar da bu güne el attılar.


14 Şubat Sevgililer gününe bu yıl siyaset damgasının vurdu. Marmaris'te siyasetin renkli simaları, nam-ı diğer Marmaris'in belediye başkanlığına aday olanlar da bu güne el attılar. Sevgililer günü bu yıl seçim arifesine denk gelince bu fırsatı kaçıramayan siyasiler sevgililer için ayrı, ayrı seçim ofislerinde biri birinden renkli kutlama programları yaptılar.CHP Marmaris belediye başkan adayı ve belediye başkanı Ali Acar sevgililer günü etkinliği için seçim ofisinde gelenlere bir yandan sıcak salep ikram edilirken bir yandan da karanfiller dağıtıldı. Canlı müzik dinletisinin de olduğu CHP'li Acar adına organize edilen sevgililer günü programına yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Öte yandan bu amaçla ayrı bir programda Marmaris belediyesi tarafından yapıldı. Atatürk meydanında kurulan açık hava sahnesinde “kadınlık hastalıktır” adlı güldürü sahnelendiAk Parti Marmaris belediye başkanı Doğan Tugay adına ise sevgililer için Karacan Point Center'de yapılan özel bir programla canlı müzik dinletileri ve çeşitli dans yarışmaları tertiplendi. Oldukça yoğun ilginin gözlendiği programda biri birinden renkli görüntülere sahne oldu.DSP Adayı Kenan Değertaş'ta eşi Bircan Değertaş'ın sevgililer gününü seçim ofisinde kutladı Değertaş çifti, gelenlerin sevgililer gününü kutlayıp çiçek verdi kendileri için özel olarak hazırlanmış pastayı kestiler.

Kesilen pastalar gelen misafirlere ikram edilirken sevgililere canlı müzik dinletisi sunuldu. Marmarise yoldaş, Kenan Değertaş sloganları arasında kısa açıklama yapan Kenan Değertaş “eğer gerçekten halkın içinden gelmiş bir belediye başkan arayışı içindeyseniz ben gerçekten halkın arasından geldim buraya. Eğer kapıları halka gerçekten sonuna kadar açık bir belediye özlüyorsanız bu özlem ancak bizim yönetimiz de yanıtını bulur” dedi. Çalınan oyun havaları ile DSP seçim ofisinde buluşan sevgililer halay çekip dans ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ