06 Haziran 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 1. MUĞLA KİTAP FUARI YAZARLARIN İMZA GÜNÜ İLE RENKLENDİ
01 Aralık 2014 Pazartesi 16:46

1. MUĞLA KİTAP FUARI YAZARLARIN İMZA GÜNÜ İLE RENKLENDİ

1. Muğla Kitap Fuarı Kalimerhaba Derneği standında kitaplarını imzalayan Yazarlar, konukları ile sohbet ederek, çıkacak yeni kitapları konusunda röportaja gelen basın mensuplarını bilgilendirdiler.

Kalimerhaba Derneği Edebiyat Kulübü Editörü Yazar Raşit Öztürk “1. Muğla Kitap Fuarı Kalimerhaba Derneği standında kitaplarını imzalayan, Hatice Altunay, Nermin Şahin, Yıldız İlhan, Ümit Yaşar Işıkhan, Rifat Kalakoğlu, Halil Canda ve Engin Tamer Mıhçı dostlarıma teşekkür ediyorum, 07 Aralık tarihine kadar sürecek Fuarda 06 Aralık Cumartesi Günü saat 14.00 – 16.00 arası Engel Tanımayan bir yazarın, Çetin Korkut’un imza Günü var. Kendisi ile sohbet etmek ve imzalı bir kitabını edinmek isteyen okurları özellikle davet ediyorum. Ayrıca Fuarın her günü, birçok yazarla tanışmak ve imzalı kitaplarına ulaşmak mümkün, bu Fuarı ziyaret edin, aydınlanmanın kitaplardan yansıyan ışığını siz de alnınızda hissedin” dedi.

Kalimerhaba Derneği’nin konuğu olarak İzmir’den gelen Dünyanın okunabilir en küçük şiir kitabının (Aşktan Sonra Hüzün) yazarı olan, Ümit Yaşar Işıkhan “ Bu gün için başta Azarbaycan Minyatür Kitap Müzesi olmak üzere birçok ülkenin kütüphanesinde yer alan kitabının, yakında Guinness Rekorlar Kitabına girmesinin sağlanması için de gerekli işlemlerin tamamlanacağını söyledi”. 
Kalimerhaba Derneği standında Su sesi ve Hiç Kuşu adlı kitaplarını imzalayan Yazar Yıldız İlhan, bir Üniversite Şehri olan Muğla’ya özellikle genç okurlarla tanışmak ve sohbet etmek için geldiğini belirterek, bu fuarların amacına ulaşması ancak daha etkin bir tanıtım ve organizasyonla mümkündür. Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen bu iyi niyetli girişiminin, gelecek yıllarda daha kapsamlı düzenlenerek, okur ile yazarı buluşturan ve her günü etkinliklerle dolu, bir Kitap Fuarı olacağını umuyorum” dedi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ